Na początku lipca w Szkotowie odbył się biwak, w którym uczestniczyły dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia  było Gminne Centrum Kultury i Sportu .

Biwak rozpoczął się w środę o godz. 15.00 . Dzieci zostały zakwaterowane , otrzymały czyste pościele i zmagały się z urządzeniem sobie wygodnego „łóżeczka”. Gdy uporały się z tym nie lada „łatwym zadaniem”  odbyła się zbiórka i został wspólnie opracowany regulamin, pod którym podpisał się każdy uczestnik biwaku.

To był wspaniały czas! Dzieci uczestniczyły w wycieczce rowerowej do Ośrodka Wypoczynkowego Ostoja Sport Resort w Lemanach , gdzie korzystały z plaży i atrakcji ośrodka, a na zakończenie zjadły pyszny obiad i otrzymały deser. Wszyscy chętnie brali udział w zabawach , konkursach i pokazywali swoje zdolności.

Uczestnicy biwaku zachowywali się bardzo grzecznie, nie sprawiali żadnych kłopotów, dostosowali się do regulaminu i słuchali opiekunów. Zmęczone, lecz bardzo szczęśliwe, z planami na kolejny biwak, dzieci wróciły z tęskniącymi za nimi rodzicami do domu, a GCKiS otrzymało mnóstwo miłych słów za, co bardzo dziękujemy.

Biwak był podziękowaniem od  GCKiS  za całoroczną prace dzieciaków w roku kulturalnym.

GALERIA:

 

           

W sobotę (30 czerwca) na Orliku przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kozłowie rozegrano IV Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. Zwyciężyła drużyna Saturn Sławka Wielka.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 9 zespołów z różnych części Polski: Elektrycy, Stalmot, Fox River, Bartniczka Orlik (kujawsko-pomorskie), Niegocin (powiat mławski), + 30, ZKŚ, Saturn Sławka Wielka, Pożary. Sędzią zawodów był Daniel Bugajski.

Organizatorzy podzielili ich na 3 grupy. Rozgrywki toczono systemem każdy z każdym. Do następnej fazy kwalifikowały się 2 najlepsze zespoły z grupy. Po meczach naprzemiennych (1 drużyna z grupy 1 grała z 2 z grupy 2 itp.) wyłoniono 3 finalistów, którzy również grali każdy z każdym.

Około godz. 1 wyłoniono zwycięzców. Medale wręczał wójt Marek Wolszczak.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Saturn Sławka Wielka
  2. ZKŚ
  3. Pożary

Zawodnicy mogli się posilić kiełbaskami upieczonymi w ognisku, które ufundowała firma Colet. Pieniądze z wpisowego zostaną przekazane na leczenie mieszkanki gminy Kozłowo.

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Gmina Kozłowo.

 

Ten dzień zapisze się na długo w historii kozłowskiej piłki nożnej. 27 czerwca Gmina Kozłowo w barażowym meczu rewanżowym pokonała na własnym boisku GKS Polonię 3-1 i awansowała do Okręgówki. 

Bramki dla naszego zespołu strzelili:

26' - Łukasz Mańka (as. Bartosz Grzela)
59' - Przemysław Szczepański (as. Bartosz Grzela)
70' - Łukasz Mańka (as. Kacper Bruzda)

dla gości:
90' - Mateusz Gregorczyk

Zespół wystąpił w składzie: Krzyżewski - Żmijewski, Kowalik, P. Szczepański (75' Dobies), S. Szczepański - Grzela (73' Świtkowski), Kuczyński, Kowalski (55' Bruzda), Wiśniewski (73' Zieliński) - Sobotka, Mańka

Dzięki temu w rundzie jesiennej wszystkie drużyny z naszego powiatu wystąpią w jednej lidze. Na boiskach Okręgówki zobaczymy: LKS Orzeł Janowiec Kościelny, Start Nidzica, MKS Start Nidzica i GMINA KOZŁOWO

 GALERIA:

 

W najbliższą sobotę (30 czerwca) na Orliku przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kozłowie zostanie rozegrany IV Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. Start godz. 21.00.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn. Każdy zespół musi uiścić wpisowe w wysokości 50 zł.

Zapisy:

Robert Sobotka: 602 725 458

Marcin Chmielewski: 514 788 213

Sędzią zawodów będzie Daniel Bugajski.

Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy Gmina Kozłowo.

ZAPRASZAMY