28 maja o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.

Dom Kultury podczas tej uroczystości pękał w szwach, a czułości i wzruszenia nie było końca. Zaproszone mamy przy kawie i cieście mogły obejrzeć program w wykonaniu młodych artystów.
Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości przez dyrektor GCKiS Małgorzatę Krzyżewską oraz koncertem zespołu Wrzos z Kownatek.

Następnie prowadzący Krzysztof Godlewski i Wojciech Feliński zaprosili publiczność do obejrzenia występów. Na scenie zaprezentowały się Małe Aniołki, Duże Diabełki, koło teatralnego „GWIAZDA”, które kabaretem Mama Wandzia i Egzamin rozbawiły gości do łez.

Występy były przeplatane utworami w wykonaniu dzieci z zajęć wokalnych oraz grą na keyboardzie.Nasze mamy również mogły wykazać się wiedzą i szybkością myślenia. Instruktorzy GCKiS przygotowali dla mam I Kozłowską Familiadę. Tak jak w familiadzie telewizyjnej rywalizowały dwie drużyny: Drużyna Mamuśki i Drużyna Lejdis. Było dużo śmiechu i świetnej zabawy. Konkurs wywołał wiele emocji.

Każda mama otrzymała niespodziankę, którą były własnoręcznie wykonane gipsowe serduszka.

Na zakończenie wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak złożył najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za trud włożony przez matki w wychowanie młodego pokolenia.

GALERIA: