Rodzice to najbliższe i najdroższe osoby. Są dni, w których w szczególny sposób chcemy okazać im pamięć i podkreślić ich znaczenie w naszym życiu.

1 czerwca, w ramach obchodów Dni Rodziny, dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III spotkały się ze swoimi rodzicami. Z okazji minionego Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca, wraz z wychowawczyniami – Marzeną Reszką, Iwoną Jaroszewską, Ewą Szymańską, Joanną Grzelą, Marią Chmielewską , najmłodsi przygotowali występ. Zaśpiewali kilka piosenek, w treści których podkreślili bardzo ważną rolę rodziców w ich życiu. Z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze, wyrażając wdzięczność rodzicom za trud wychowania i ich bezwarunkową miłość. W żartobliwej scence opowiedzieli o trudach codziennego życia w rodzinie. Dzieci złożyły rodzicom życzenia i zaśpiewały „Sto lat”, a także przygotowały słodką niespodziankę.

Zaprezentowany montaż słowno – muzyczny został przygotowany w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska Cała”.

Występom towarzyszyła pełna emocji, ciepła, rodzinna atmosfera, tym bardziej, że uroczystość odbyła się w Dniu Dziecka.

„Kiedy byłem jak kropelka – czułem serca Twego bicie i wiedziałem, jak jest wielka MIŁOŚĆ, która daje życie

Ewa Szymańska

GALERIA: