W niedzielę 12 stycznia cała Polska zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Środki zebrane podczas 28 finału WOŚP zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Kozłowski sztab jest już zarejestrowany i przygotowania do wielkiego finału cały czas trwają! Sprawdź, co będzie się działo.

Zaczynamy na sportowo

W tym raku granie z Orkiestrą Jurka Owsiak zaczynamy w sobotę (11 stycznia) od turnieju koszykówki. Na parkiecie sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szkotowie zmierzą się drużyny samorządowców oraz nauczycieli. Lista nie jest jednak zamknięta, więc każdy może zgłosić. Umiejętności sportowe nie są wymagane, ponieważ najważniejsze są chęci i cel, dla jakiego gramy. Smaku całemu wydarzeniu dodadzą występy artystyczne oraz pierogi i ciasta przygotowane przez seniorki z Klubu Seniora w Kozłowie. Przygotowaliśmy również kilka konkursów oraz atrakcji dla dzieci!. Zapraszamy wszystkich do Szkotowa – 11 styczna, godz. 15.00 – będzie się działo!

Od morsowania do licytowania

Niedzielnie granie zaczynamy o godz. 10.00 nad jeziorem szkotowskim. Po krótkiej rozgrzewce, każdy chętny, wspólnie z Morsami z Działdowa będzie mógł wejść do wody. Mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie. Tym bardziej, że każdy będzie mógł się rozgrzać gorącą herbatą i ciepłym posiłkiem. O godzinie 14.00 zagramy wspólnie ze strażakami, który przed swoimi strażnicami urządzą pokazy sprzętu i wozów. Będzie na, co popatrzeć. A na koniec o godz. 16.00 zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i sportu w Kozłowie. W programie licytacja, loteria fantowa, występy dzieci oraz wiele innych atrakcji. Tego nie możecie przegapić.

 

Chcesz przekazać coś na licytację lub loterię fantową?

Zgłoś się do Domu Kultury i Biblioteki!

Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę

 

W ubiegłym roku uzbieraliśmy

18 100,52 zł

Uda nam się pobić ten rekord?